SKU(재고 관리 코드): VE4416U-314-87-53 UPC: 8056597618236
List Price: CFA198,900 XOF
할인가 CFA72,700 XOF
(63% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Men's Sunglasses, VE4416U-314-87-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VE4416U-314-87-53
Brand Name
Versace
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm