SKU(재고 관리 코드): BE2429-4163-48 UPC: 8056597952590
List Price: 10,899.00 THB
할인가 4,200.00 THB
(61% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Women's Opticals, BE2429-4163-48
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
BE2429-4163-48
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Checker Sand
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm