SKU(재고 관리 코드): IF0986X-500-66 UPC: 886895696074
(68% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 66.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Echo Shield, Unisex Sunglasses, IF0986X-500-66
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IF0986X-500-66
Brand Name
Nike
Collection
Echo Shield
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Matte Amethyst Tint
Detailed lens color
Lilac
Frame color
Purple
Frame material
Metal
Frame shape
Shield
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
66.0 mm