SKU(재고 관리 코드): VLS-106C-53 UPC: 198218836136
(68% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Valentino, Unisex Sunglasses, VLS-106C-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VLS-106C-53
Brand Name
Valentino
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm