SKU(재고 관리 코드): MIS0111-S-086-56 UPC: 716736744476
(77% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0111-S-086-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MIS0111-S-086-56
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Burgundy
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm