SKU(재고 관리 코드): CAYENNE-S-807-54 UPC: 716736434988
List Price: Ush 715,000 UGX
할인가 Ush 183,000 UGX
(74% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Spade, Cayenne, Women's Sunglasses, CAYENNE-S-807-54
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
CAYENNE-S-807-54
Brand Name
Kate Spade
Collection
Cayenne
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Silver Mirror Shaded Green
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm