SKU(재고 관리 코드): PR18TV-5381O1-51 UPC: 8056597447621 Alias: PR 18TV 5381O1 51
List Price: Ush 1,165,000 UGX
할인가 Ush 569,000 UGX
(51% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Prada, Fashion, Unisex Opticals, PR18TV-5381O1-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
PR18TV-5381O1-51
Brand Name
Prada
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Crystal Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm