SKU(재고 관리 코드): RNB5028-G-S-KB7-55 UPC: 716736431840
(83% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5028-G-S-KB7-55
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
RNB5028-G-S-KB7-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Green
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm