SKU(재고 관리 코드): T1222071603300 UPC: 7611608293171 Alias: T122.207.16.033.00
(48% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Please note this item only ships to the United States, Canada and Mexico
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Automatic
  • Case Width: 30.0 mm
  • Water Resistance: 50 m (165 feet)
  • Features: Date
Additional Features
Tissot, Carson, Women's Watch, Stainless Steel Case, Leather Strap, Automatic, T1222071603300
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
T1222071603300
Brand Name
Tissot
Collection
Carson
Band
Band Colour
Black
Band length
7.5 in
Band Material
Leather
Band type
Strap
Band width
15.0 mm
Clasp
Pin Buckle
Case
Case back
Exhibition
Case crystal
Sapphire Crystal Scratch Resistant
Case material
Stainless Steel
Case shape
Round
Case width
30.0 mm