SKU(재고 관리 코드): UAYARDPRO-WWK-99 UPC: 716736776200
(70% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Men's Sunglasses, UAYARDPRO-WWK-99
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
UAYARDPRO-WWK-99
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
White
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
99.0 mm