SKU(재고 관리 코드): OR0094-83A-58 UPC: 889214409034
(80% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, OR0094-83A-58
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR0094-83A-58
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Violet
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Navigator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm