SKU(재고 관리 코드): IF1009X-700-56 UPC: 886895696036
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Electric Daze, Unisex Sunglasses, IF1009X-700-56
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
IF1009X-700-56
Brand Name
Nike
Collection
Electric Daze
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Citron Tortoise
Detailed lens color
Grey
Frame color
Green
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm