SKU(재고 관리 코드): VTR6005S-0A02-53 UPC: 8052237085246
(73% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Men's Opticals, VTR6005S-0A02-53
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VTR6005S-0A02-53
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm