SKU(재고 관리 코드): OR0032-01B-59 UPC: 889214227911
List Price: 3.797.000 VND
할인가 1.993.000 VND
(47% Off)
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 9.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Unisex Sunglasses, OR0032-01B-59
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
OR0032-01B-59
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
9.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm