SKU(재고 관리 코드): DB7105-PZH-51 UPC: 716736773582
List Price: 7.189.000 VND
할인가 1.424.000 VND
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB7105-PZH-51
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
DB7105-PZH-51
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Striped Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm