SKU(재고 관리 코드): MARC738-S-08A-61 UPC: 716736980836
List Price: R 3,825.00 ZAR
할인가 R 540.00 ZAR
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Sunglasses, MARC738-S-08A-61
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
MARC738-S-08A-61
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black Grey
Detailed lens color
Grey Bronze Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm