SKU(재고 관리 코드): VE4456U-533487-52 UPC: 8056597921114
List Price: R 5,677.00 ZAR
할인가 R 1,650.00 ZAR
(70% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
세금이 포함된 가격입니다. 배송료는 결제 시 계산됩니다.
재고 있음
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Unleash your style with Versace women's sunglasses featuring a pink transparent plastic frame in an oval shape. With a lens width of 52 mm and dark grey lenses offering 100% UV protection, these sunglasses ensure comfort and protection. Made in Italy, they are a testament to quality and fashion flair. VE4456U-533487-52
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
VE4456U-533487-52
Brand Name
Versace
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Pink Transparent
Detailed lens color
Dark Grey
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm