SKU(재고 관리 코드): DB1071-F-S-2M2-57 UPC: 716736433585
(78% Off)
배송료는 결제 시 계산됩니다.
품절
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
David Beckham, Men's Sunglasses, DB1071-F-S-2M2-57
전체 세부 정보 보기
축소 가능한 콘텐츠
Details
Product Details
SKU(재고 관리 코드)
DB1071-F-S-2M2-57
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black Gold
Detailed lens color
Blue
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm