SKU: OR0036-91X-60 UPC: 889214250278
(61% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Men's Sunglasses, OR0036-91X-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OR0036-91X-60
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens width
60.0 mm