SKU: AX3021F-8238-56 UPC: 8056262082799
(69% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX3021F-8238-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
AX3021F-8238-56
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Shiny Opaline Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame fit
Asian-Fit
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm