SKU: RNB1056-S-09Q-57 UPC: 716736701264
(83% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1056-S-09Q-57
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1056-S-09Q-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Brown
Frame color
Frame material
Acetate
Frame shape
Browbar
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm