SKU: UADOMINATE-WWK-62 UPC: 716736694658
(76% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Unisex Sunglasses, UADOMINATE-WWK-62
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
UADOMINATE-WWK-62
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Matte White Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
62.0 mm