SKU: SP0025-02C-62 UPC: 889214225283
List Price: Dhs. 492.00 AED
促销价 Dhs. 105.00 AED
(78% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 10.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Unisex Sunglasses, SP0025-02C-62
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0025-02C-62
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
10.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke Mirrored
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
Grey
Lens width
62.0 mm