SKU: SP0069-66L-61 UPC: 889214367839
List Price: Dhs. 624.00 AED
促销价 Dhs. 140.00 AED
(77% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Men's Sunglasses, SP0069-66L-61
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0069-66L-61
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Shiny Red
Detailed lens color
Bordeaux Roviex Mirror
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Navigator
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm