SKU: MK4103U-3449-55 UPC: 725125395489
List Price: Dhs. 575.00 AED
促销价 Dhs. 170.00 AED
(70% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Boulde, Women's Opticals, MK4103U-3449-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK4103U-3449-55
Brand Name
Michael Kors
Collection
Boulde
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Milky Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm