SKU: MIS0154-S-3RB-53 UPC: 716736865102
List Price: Dhs. 927.00 AED
促销价 Dhs. 190.00 AED
(79% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0154-S-3RB-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0154-S-3RB-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Grey Striped Pink
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
53.0 mm