SKU: L2850-214-53 UPC: 886895424394
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Lacoste, Women's Opticals, L2850-214-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
L2850-214-53
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm