SKU: LV5023-01ED-18 UPC: 716736381688
(86% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Levi's, Fashion, Women's Opticals, LV5023-01ED-18
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LV5023-01ED-18
Brand Name
Levi's
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm