SKU: FT5839-B-025-56 UPC: 889214358820
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Fashion, Women's Opticals, FT5839-B-025-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT5839-B-025-56
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Ivory
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm