SKU: MARC538-086-50 UPC: 716736377698
List Price: Lek 18,500.00 ALL
促销价 Lek 4,000.00 ALL
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC538-086-50
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MARC538-086-50
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens width
50.0 mm