SKU: DQ5318-005-53 UPC: 889214136251
List Price: Kz240,600.00 AOA
促销价 Kz44,600.00 AOA
(81% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Dsquared2, Women's Opticals, DQ5318-005-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DQ5318-005-53
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm