SKU: RNB5043-S-807-52 UPC: 716736698885
List Price: Kz278,400.00 AOA
促销价 Kz39,700.00 AOA
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5043-S-807-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5043-S-807-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens width
52.0 mm