SKU: FT1209-01A-56 UPC: 889214558992
List Price: Kz349,100.00 AOA
促销价 Kz148,600.00 AOA
(57% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Fashion, Men's Sunglasses, FT1209-01A-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT1209-01A-56
Brand Name
Tom Ford
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm