SKU: UACIRCUIT-YL3-54 UPC: 716736439631
List Price: Kz179,300.00 AOA
促销价 Kz29,800.00 AOA
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Under Armour, Women's Sunglasses, UACIRCUIT-YL3-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
UACIRCUIT-YL3-54
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown Crystal
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm