SKU: VJVC005570BLA UPC: 751286356144
(56% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
John Varvatos, Men's Opticals, VJVC005570BLA
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VJVC005570BLA
Brand Name
John Varvatos
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm