SKU: RNB1087-G-S-JBW-54 UPC: 716736990248
(80% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1087-G-S-JBW-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1087-G-S-JBW-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm