SKU: FT6037-B-055-49 UPC: 889214578204
(70% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Men's Opticals, FT6037-B-055-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT6037-B-055-49
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Coloured Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm