SKU: VTR511F-56004A-56 UPC: 8052237085307
(75% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Men's Opticals, VTR511F-56004A-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTR511F-56004A-56
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matt Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Pilot
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm