SKU: OR0010-85G-54 UPC: 889214152725
(70% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Women's Sunglasses, OR0010-85G-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0010-85G-54
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Light Blue
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Brown
Lens width
54.0 mm