SKU: L2264-705-49 UPC: 886895450768
(84% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Lacoste, Men's Opticals, L2264-705-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
L2264-705-49
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Copper
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Oval
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm