SKU: EV1124-220-57 UPC: 194958365462
(44% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Essential Endeavor, Men's Sunglasses, EV1124-220-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV1124-220-57
Brand Name
Nike
Collection
Essential Endeavor
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
57.0 mm