SKU: VTU016530Z13 UPC: 751286353877
(55% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU016530Z13
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU016530Z13
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Spotted Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm