SKU: VTU518530W46 UPC: 751286365917
(55% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU518530W46
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU518530W46
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Rose
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm