SKU: GU2569-082-53 UPC: 664689783908
促销价 Afl16.00 AWG
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2569-082-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GU2569-082-53
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Purple
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm