SKU: RUNX2D-457-72 UPC: 886895283441
List Price: Afl362.00 AWG
促销价 Afl69.00 AWG
(80% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 72.0 mm
  • Bridge Width: 11.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Run X2D, Men's Sunglasses, RUNX2D-457-72
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RUNX2D-457-72
Brand Name
Nike
Collection
Run X2D
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
11.0 mm
Detailed frame color
Matte Obsidian
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
72.0 mm