SKU: RNB5058-S-807-56 UPC: 197737045685
List Price: Afl425.00 AWG
促销价 Afl78.00 AWG
(81% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5058-S-807-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5058-S-807-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Wrap
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm