SKU: STU505-540531 UPC: 751286378313
List Price: Afl186.00 AWG
促销价 Afl59.00 AWG
(68% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tumi, Men's Sunglasses, STU505-540531
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
STU505-540531
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm