SKU: FF-M0008S-0FLL-55 UPC: 716736023007
List Price: KM 765,00 BAM
促销价 KM 217,00 BAM
(71% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fendi, Fashion, Men's Sunglasses, FF-M0008S-0FLL-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FF-M0008S-0FLL-55
Brand Name
Fendi
Collection
Fashion
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm