SKU: SPP108V-56-721X UPC: 190605471678
(83% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Philipp Plein, Unisex Sunglasses, SPP108V-56-721X
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SPP108V-56-721X
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Browbar
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm