SKU: RNB3051-G-XGW-51 UPC: 716736697840
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3051-G-XGW-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3051-G-XGW-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm